عروس بودن یک احساس خاص است. شما مطمئناً می خواهید برای بزرگترین روز زندگی خود به دنبال بهترین های خود باشید! اما موارد زیادی وجود دارد که باید هنگام عروسی به خاطر بسپارید که مطمئناً همه چیز می توانند استرس زا باشند. اما یک مورد که نگران نباشید آرایش است! با این آرایش پر زرق و برق و دراماتیک مطمئناً می توانید جمعیت را متحیر کنید. این آموزش آرایش به راحتی دنبال می شود و می توانید با توجه به اولویت خود ، رنگ ها را نیز تغییر دهید.

10 قدم برای به دست آوردن آرایش عروس آسیا

امیدوارم بیایید سفر آرایش ما را شروع کنیم!

مرحله 1:

تمام محافل تاریک خود را با یک مخفی کننده وظیفه سنگین مخفی کنید. با بلند کردن آرایش چشم ، این مرحله تعریف قوی تری برای چشم شما خواهد داشت. ما آشکارا نمی خواهیم در روز بزرگمان خسته و کسل کننده به نظر برسیم ، مگر ما؟ در اینجا ، من از پنهان کن و روشن شدن محافل تاریک من از Kryolan Derma Camoflouge Concealer استفاده کرده ام.

مرحله 1Pinit

بعد ، بیایید به سمت آرایش چشم حرکت کنیم. یک گلوله سیاه خامه ای را برداشته و خط ضخیم فوقانی خود را به ضخامت بکشید. این مرحله لازم نیست که مرتب باشد زیرا بعداً می خواهیم آنرا خرد کنیم.

گام 2:

مرحله 2Pinit

سایه بنفش براق و روشن را در بالای گلدان بمالید و آن را به آرامی با یک برس سایه چشم مخلوط کنید. سپس سایه چشم روشن و روشن صورتی روشن را کمی بالاتر از خط چین و چروک طبیعی خود بمالید. سپس آن را به آرامی با سایه بنفش مخلوط کنید. در اینجا ، از پالت Lakme Eyeshadow در Tanjore Rush برای سایه چشم بنفش و سایه چشم Claire در 0504 برای سایه چشم قرمز استفاده کردم.

مرحله 3:

مرحله 3Pinit

حالا سایه روشن و سایه چشم GOLD را روی قسمت مرکزی درب متحرک خود بکشید و آن را در زیر ناحیه چانه نگه دارید. این مرحله چشم شما را بلند کرده و به آن ظاهری زرق و برق می بخشد. در اینجا ، از پالت Lakme Eyeshadow در Tanjore Rush برای ایجاد سایه چشم طلایی براق استفاده کردم. حالا سایه چشم مشکی مات را بر روی قسمت بیرونی V چشم بمالید و کمی آن را در قسمت داخلی تا مرکز ناحیه چشم خود بکشید. در اینجا ، من از سایه چشم مشکی کریولان مات استفاده کردم.

مرحله 4:

مرحله 4Pinit

اکنون ، برای ایجاد یک ظاهر دودی نرم تر ، تمام سایه چشم ها را مخلوط کنید. برای این مرحله از یک برس نرم سایه بان سایه دار نرم استفاده کنید. من اینجا از برس برس کریولان استفاده کردم.

مرحله 5:

مرحله 5Pinit

همان سایه چشم سایه دار بنفش را روی خلال بمالید تا عمق زیبایی در آرایش چشم شما ایجاد شود. در اینجا ، من از پالت Lakme Eyeshadow در Tanjore Rush برای سایه چشم بنفش براق استفاده کردم. سپس از خط چشم مشکی مایع استفاده کرده و یک خط بالدار دراماتیک نازک بکشید. در اینجا ، من از بوش مایع Kryolan Black استفاده کردم.

مرحله 6:

مرحله 6Pinit

همان سایه چشم بنفش و طلایی را روی خط شلاق پایین بکشید تا تعادل در آرایش چشم ایجاد شود. سپس گل سیاه را به خط چشم خود بمالید.

مرحله 7:

مرحله 7Pinit

برای تکمیل آرایش چشم ، بارهای از ریمل حجم دهنده را در قسمت شلاق چشم پایین و بالا بمالید. در اینجا ، از ریمل مژه و ابرو Loreal Million Lashes استفاده کردم.

مرحله 8:

با استفاده از یک برس بنیادی مسطح یا اسفنج ، یک پایه مایع با پوشش کامل را به صورت خود بمالید. در اینجا ، من از بنیاد مایع استودیو ثابت مایعات استفاده کردم. سپس آرایش صورت را با یک پودر فشرده تنظیم کنید تا از جوانه زدن جلوگیری شود. برای این مرحله از Lakme Face Stylist Compact استفاده کردم.

مرحله 9:

یک سرخ مات صورتی روشن را به آرامی روی ناحیه گونه بمالید. در اینجا ، من از Lakme Chromatic Blushes در Day Blush استفاده کردم.

[بخوانید: گونه های گلگون بدون آرایش بگیرید]

مرحله 10:

یک رژ لب صورتی روشن روی لب خود بمالید. این مرحله را می توان با رژ لب قرمز یا مارون نیز جایگزین کرد ، اما از آنجا که آرایش چشم سنگین است ، من نگاه لب نرم تر را ترجیح می دهم. در سال 81 دوباره پر کردن رژ لب Inglot در صدر قرار گرفت و درخشش لب های حسی Maybelline در لمس تافی قرار گرفت تا آرایش لب ایجاد شود.

مرحله 10Pinit

و یک ظاهر عروس زیبا برای صخره زدن آماده است!

این آسان تر از چیزی بود که انتظار داشتید ، درست است؟ نگاه کردن به روز زیبا ، نباید شما را تحت فشار قرار دهد. بلکه باید طبیعی باشد. با این ظاهر آرایش ، می توانید همانطور که باید باشد ، در مرکز D-day خود جذابیت داشته باشید!

مرجع:ثانیکالا

معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی   ,چشم ,مرحله ,، ,سایه ,آرایش ,  مرحله ,سایه چشم ,استفاده کردم ,در اینجا ,اینجا ، ,پالت lakme eyeshadowمنبع

5 بسته آرایش عروس Keya Seth

آرایش عروس مسلمان - آموزش مرحله خردمندانه با تصاویر

10 مرحله آسان برای آرایش عروس آسیا - آموزش گام به گام با تصاویر

15 بهترین هنرمند آرایش عروس در دهلی

بهترین هنرمندان آرایش عروس در هند - 11 برتر ما

10 شامپوی خفیف برتر موجود در هند

10 بهترین سرم مو برای موهای خشک - 2019

مشخصات

آخرین جستجو ها

تحقیق,مقاله,پروژه,پرسشنامه,جزوه,حل تمرین بازار سقز-نیازمندی های شهر سقز دانلود ویدیو آموزشی download udemy free course null Top Game خرید اینترنتی لاستیک اخبار سایت بلگ بیست vape online sale دیجیتال مارکترها متن و ترجمه آهنگ آسفالت كاری